UX Designer

Hledáme nového kolegu/kolegyni do marketingového oddělení

O tuto pozici mám zájem

V GoPay vyvíjíme největší českou platební bránu, kterou používá 11 tisíc e-shopů a která ročně zpracuje 10 milionů plateb. Záleží nám na tom, abychom lidem přinášeli více radosti a méně práce při placení. Současně chceme, aby platební brána přinášela provozovatelům e-shopů co nejvíce konverzí.

Proto se neobejdeme bez UX designera, který se umí do lidí vcítit a navrhne takové řešení, které bude příjemné na ovládání a zároveň skvěle vypadat.

Co u nás budeš dělat?

Tvým úkolem bude rozvíjet a optimalizovat design platební brány, přes kterou denně projde téměř 30 tisíc plateb. Současně budeš spolupracovat s produktovým týmem, který vyvíjí nové produkty GoPay, např. aplikaci pro ověření digitální identity, nové back office rozhraní nebo nové rozhraní pro zákazníky GoPay z řad platících uživatelů i obchodníků.

Pro markeťáky budeš designovat landing pages, posty na sociální sítě, newslettery, prezentační PDFka a další materiály. Sem tam vylepšíš stávající stránky www.gopay.com.

Budeš u nás jako jediný UX/UI člověk, takže tvoje slovo bude hlavní. Ale neboj se, v případě potřeby ti na dálku poradí ostřílený UX senior, který s námi spolupracuje externě.

Protože budeš komunikovat s produktovým a marketingovým týmem na denní bázi, potřebujeme, abys seděl/a u nás v kancelářích v Českých Budějovicích.

Co bys měl/a zvládat?

Co by se ti u nás mohlo líbit:

Co ty na to? Jdeš do toho? Pošli nám v kontaktním formuláři svoje CV, případně ukázky práce, kterou máš za sebou a do týdne se ti ozveme. Rádi se s tebou potkáme u nás v Igy u dobré kávy a probereme tvé možnosti.

Chceš o nás vědět víc? Koukni na náš Tumblr, kde si můžeš prohlédnout zákulisní fotky, přečti si GoPay book, nebo mrkni na video, ve kterém se dozvíš, proč u nás pracovat.

Koho ještě hledáme:

Máte o tuto pozici zájem?

Napište nám a my se Vám ozveme

Povinné pole

Děkujeme za Váš zájem

Brzy se Vám ozveme

Koho ještě hledáme: